SKU RE-1100-37
Want to buy over time? See us for financing options.
Add to wishlist
Need Help?
Do you have questions about this product?
Chat With Us
Product Information
Description
  • Multi
Materials:
  • Oil painting
  • Canvas
  • Stretcher bar
Made In:
  • China
Shipping Method:
  • Small Parcel
Feature Accent
Dimensions
Overall Dimensions
Overall Width 28.00"
Overall Depth 1.00"
Overall Height 55.00"